Biz kimiz? hakkımızda

Since 1988 Bilgin's Luxury

Deri…
Kürk…
Yeryüzünde insana bahşedilmiş doğanın ilk ve en kaliteli giyim materyali.

Bizde âşık olduk bu doğa harikasına.
Ve 1988 yılında onu işleyip moda da öncü olmak için çıktık yola.
Bilgin’s olarak saygı duyduğumuz bu materyale ileri dikim teknolojileri ile yaklaşıyor, en kaliteli deri, kürk ve aksesuarları kullanıyoruz.

Türkiye başta olmak üzere dünyadaki birçok ünlü markanın kürk, deri ve tekstil ürünlerinin üretimini 500 üzerinde çalışanımız ile gerçekleştirirken, “Bilgin's Luxury” markamız ile ürünlerimizi Rusya, Ukrayna, ABD, İngiltere, Güney Kore ve Arap coğrafyasındaki geniş bir hedef kitleye ulaştırıyoruz.

Kürk, deri, crocodile, chinchilla, python gibi luxury segmentteki ürünleri İstanbul’daki iki mağazamızda müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz. Ayrıca, Antalya başta olmak üzere tatil bölgelerinde bulunan turizm mağazalarında “Bilgin's Luxury” markası ile satışa sunarak kaliteli ve farklı tasarımlarımızı dünyayla buluşturuyoruz.
2020 yılında perakende sektöründeki satış noktalarımıza e-ticaret ve e-ihracat adımları ile yeni bir boyut kazandırıyoruz.

Signature
Bilgins

FABRİKAMIZDA kalite üretiyoruz

Biz her geçen gün daha iyi ve daha kaliteli ürünler üretmek için çalışıyoruz. Deri ve Kürk konfeksiyonunda modayı belirlemekten memnuniyet duyuyoruz.

Geri Dön Yukarı
Kapat Yaklaş